معرفی وکیل کیفری خانم تهران

معرفی بهترین وکیل کیفری خانم تهران 100% متخصص و حرفه ای

ما می خواهیم در طول این محتوا در خصوص چگونگی دریافت مشاوره و راهنمایی از وکیل کیفری خانم تهران مطالبی بیان کنیم. بنابراین لازم است ابتدا به توضیح جرایم کیفری پرداخته و سپس به معرفی وکیل کیفری پرداخته شود. جرایم کیفری، جرایمی هستند که شدت مجازات آنها متفاوت از سایر جرایم می باشد. به همین علت بدون اتخاذ یک وکیل خوب و ماهر نمی توان از مهلکه این جرایم جان سالم به در برد. به همین دلیل لازم است از راهنمایی های یک وکیل کیفری خانم تهران استفاده نمود و در مقاله معرفی بهترین وکیل کیفری خانم تهران همراه ما باشید

 

جرایم کیفری و جرایم مدنی

برای دریافت مشاوره از یک وکیل کیفری خانم تهران ابتدا لازم است بدانید که جرم مرتکب شده در زمره جرایم کیفری قرار می گیرد یا خیر. بنابراین ضرورت دارد این جرایم را بشناسید. بر این اساس باید ذکر کنیم جرم های کیفری از مجازات شدید تر و سنگین تری نسبت به سایر جرم ها برخوردار هستند. به همین دلیل لازم است شخص مورد نظر حتما یک وکیل کیفری ماهر و کاربلد در کنار خود داشته باشد. در توضیح دقیق تر جرایم کیفری باید ذکر کنیم که قانون گذار دو نوع جرم را مشخص و معین کرده است. نوع اول را جرایم کیفری و نوع دوم را جرایم مدنی می نامند.

در نص قانون جرایم مدنی را به گونه ای تعریف می کنند که انواع رفتارهای ممنوعه را شامل می شوند. در این جرایم (جرایم مدنی) فرد مرتکب انجام فعل ممنوعه ای نشده است. در واقع به واسطه انجام رفتار ممنوعه، حقوق دیگران را ضایع کرده است. بنابراین به واسطه زایل کردن حقوق دیگران مورد محاکمه قرار خواهد گرفت. به عبارت دیگر قانون گذار ذکر می کند، هر نوع فعلی که زیان آور بوده و مبتنی بر تقصیر نباشد، نوعی جرم مدنی است.

جرایم کیفری و وکیل کیفری خانم تهران

ما در بالا در خصوص جرایم مدنی توضیحاتی ارائه کردیم. برای تسریع در روند پرونده های کیفری خود لازم است از یک وکیل کیفری خانم تهران مشاوره و راهنمایی دریافت کنید. قانون گذار جرایم کیفری را در گروه جرایمی می داند که فرد، افعال نقض کننده قانون را از عمد انجام می دهد. در واقع اعمالی که ممنوعه هستند را در گروه جرایم کیفری جای خواهند داد. قانون گذار این اعمال را به چند دسته تقسیم کرده است.

  • جرایم کیفری عمومی: زنا، سرقت، قتل، اسید پاشی
  • جرایم کیفری شخصی: تجاوز به عنف، ضرب و شتم، آدم ربایی، کودک آزاری، آتش سوزی
  • جرایم کیفری علیه اموال: جعل، کلاهبرداری، فروش مال غیر
  • جرایم کیفری مالی: ارتشا، خیانت در امانت، پولشویی

در صورتی که فرد یکی از جرایم مذکور را مرتکب شده باشد خود به تنهایی نمی تواند از عهده امور حقوقی آن برآید. بنابراین حضور یک وکیل کیفری خانم تهران برای پیشبرد دقیق و درست اهداف پرونده ضرورت پیدا می کند.

نکاتی در خصوص وکیل کیفری خانم تهران

زمانی که شما برای انجام امور حقوقی پرونده خود از یک وکیل کیفری خانم تهران کمک دریافت می کنید این امکان را نخواهید داشت که وکیل شما در بسیاری از موارد وکالت شما را عهده دار شود. در واقع در دعاوی حقوقی وکیل می تواند در بسیاری از امور حقوقی وکالت موکل خود را عهده دار شود. در حالی که در پرونده های کیفری اینگونه نیست. در پرونده های کیفری، وکیل زمانی می تواند ورود کند که بررسی های اولیه انجام شده باشد. در واقع پس از این که مراحل دادرسی صورت گرفته باشد وکیل اجازه ورود به پرونده را خواهد داشت. این امر به این دلیل است که متهم پرونده کیفری به تنهایی می باید پاسخگوی قانون باشد.

با توجه به موارد مذکور در بالا حضور یک وکیل کیفری خانم تهران می تواند علاوه بر تسریع در روند پرونده، دفاع از موکل را به خوبی انجام دهد. البته لازم به ذکر است که حضور یک وکیل کیفری خانم تهران در پرونده های کیفری بستگی به چگونگی طرح شکایت، نوع شکایت و زمان طرح کردن شکایت دارد. همچنین ضمانت های مربوطه نیز بر این امر تاثیر گذار خواهند بود. به طور مثال می توان به چگونگی تنظیم لایحه ها، اظهارنامه ها و شکوائیه اشاره کرد. از آنجا که امکان طرح دعوی در پرونده های کیفری فقط یکبار وجود دارد، بنابراین دفاع از موکل بسیار اهمیت دارد. در صورتی که شما از یک وکیل کیفری ناآگاه کمک بگیرید، در صورت بروز هرگونه اشتباه امکان مطرح کردن مجدد شکوائیه برای شما وجود نخواهد داشت. بر این اساس نتیجه گیری اشتباه می تواند موجب ضایع شدن حق و حقوق یک شخص گردد. در کنار نتیجه گیری اشتباه ضررهای مالی، خسارت بیشتری به بار خواهند آورد.

معرفی بهترین وکیل کیفری خانم تهران

معرفی بهترین وکیل کیفری خانم تهران

معرفی بهترین وکیل کیفری خانم تهران و دستمزد آن

در صورتی که شما از مشاوره ها و راهنمایی های یک وکیل کیفری خانم تهران استفاده می کنید، قطعا در خصوص دستمزد او نیز سوالاتی خواهید داشت. طبق آیین نامه های صادر شده از سوی کانون وکلا تعرفه هزینه اتخاذ وکیل کیفری خانم تهران در دعاوی مختلف به شرح زیر می باشد.

  • هزینه در دعاوی مالی، شش درصد برای مطالبات کمتر از ده میلیون تومان است.
  • هزینه در دعاوی مالی، چهار درصد برای مطالبات ده تا صد میلیون تومان است.
  • هزینه در دعاوی مالی، سه درصد برای مطالبات صد تا پانصد میلیون تومان است.
  • هزینه در دعاوی مالی، دو درصد برای مطالبات بیش از پانصد میلیون تومان است.

معرفی بهترین وکیل طلاق خانم تهران 100% متخصص و حرفه ای


در خصوص اتخاذ وکیل کیفری خانم تهران لازم است قبل از عقد قرارداد حتما در خصوص پرونده های سابق او و میزان شایستگی آن وکیل بررسی های لازم را به عمل آورد. همچنین لازم است قبل از انجام امور دادرسی، شما یک وکیل کیفری خوب اتخاذ کنید. متاسفانه بسیاری از افراد پس از طی شدن مراحل دادرسی اقدام به اتخاذ وکیل می کنند، که نتیجه دلخواه را کسب نخواهند کرد. دلیل این امر این است که مبنای پرونده کیفری شخص، نادرست شکل گرفته به همین علت امکان حل آن دشوار و چه بسا غیر ممکن خواهد شد. البته لازم است ذکر کنیم در چنین مواردی به ندرت یک وکیل چنین پرونده ای را قبول می کند. بنابراین قبل از انجام امور دادرسی، بررسی های لازم را انجام دهید و یک وکیل کیفری خوب و متخصص و مجرب برای پیشبرد پرونده خود انتخاب کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *